eScan dla małych i średnich firm

eScan Internet Security dla małych i średnich firm
awards.png
eScan Internet security dla małych i srednich firm
eScan Internet Security dla małych i srednich firm (SMB) to kompleksowe rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo informacji w firmie. Dzięki ochronie   antywirusowej, ochronie firewall oraz zabezpieczeniu przed nieuprawnionym dostępem do informacji firmowych to kompleksowe rozwiązanie, który pozwala na zarządzanie ryzykiem i skuteczną ochronę infrastruktury krytycznej w przedsiębiorstwie. Ponadto  moduł eScan Management Console (EMC) zawiera bezpieczny interfejs WWW, który ułatwia dynamiczne zarządzanie bezpieczeństwem serwerów jak i stacji roboczych  w sieci firmowej.  Jest to doskonałe połączenie najnowocześniejszych technologii, które zapewniają ochronę urządzeń opartych na systemie Windows.


eScan Anti-Virus dla małych i średnich firm
eScan Anti-Virus dla małych i średnich firm

Zapewnienie bezpieczeństwa IT jest wspólnym wyzwaniem dla wszystkich przedsiębiorstw. Patrząc na obecną sytuację bezpieczeństwa cybernetycznego oraz szybkość  zmieniających się zagrożeń dla bezpieczeństwa  wyzwania stojące przed małych i średnich firmami związane z zapewnieniem bezpieczeństwa informatycznego i ochrony antywirusowej sieci komputerowych są znacznie zbliżone do dużych przedsiębiorstw. eScan Anti-Virus dla małych i średnich firm (SMB) jest specjalnie zaprojektowanym kompleksowym rozwiązaniem zabezpieczające dla platformy Windows, aby spełnić główne potrzeby małych i średnich firm. Zapewnia dogłębną ochronę przed ewoluującymi zagrożeniami cybernetycznymi za rozsądną cenę. 

awards.png
eScan Internet Security antywirus
Webscan dla serwerów Proxy Linux

Mówi się, że nie ma bezpośredniego zagrożenia dla serwerów Linux jako takiego, jednak od kiedy system Linux stał się popularny rozwiązaniem dla serwerów proxy, jest on również coraz częściej na celowniku cyberprzestępców. Stąd też istnieje potrzeba zapewnienia oprogramowania chroniącego serwery proxy oparte o system Linux.

Webscan dla serwerów Linux Proxy to inteligentny Anti-Virus i Content Security Solution, która zapewnia ochronę wewnętrznych klientów w sieciach obsługiwanych przez serwery proxy wobec zmieniających się zagrożeń cybernetycznych i zatrzyma zagrożenia na poziomie serwera proxy. Jest to niezwykle potężna aplikacja, która jest łatwa do skonfigurowania.

Aby kupić lub wypróbować Webscan, napisz do nas na adres biuro@greengage.pl lub skorzystaj z formularz kontaktowego pod tym linikiem.