Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /greengage/strona_nowa/strona_nowa/media/foundry/3.1/libraries/cssmin.php on line 2236

GREENGAGE oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem skanerów IRIS w Polsce

Firma IRIS to światowy lider w dziedzinie mobilnych skanerów i stacjonarnych rozwiązań do przechwytywania dokumentów.
Dzięki najnowszej technologii, stale rozwijanej ofercie oraz systematycznego stosowania szeregu innowacyjnych rozwiązań, produkty IRIS są używane przez ponad 40 milionów użytkowników końcowych a także w większości firm na całym świecie. Wszystkie nowoczesne rozwiązania oferowane przez IRIS w zakresie skanowania są teraz dostępne w ofercie GREENGAGE.
Zapraszamy wszystkich integratorów i retailerów do współpracy. Zapewniamy stałą opiekę polskiego opiekuna i bieżące wsparcie.   

www.irislink.com

 

 

Produkty marki BENTIAL dostępne w Polsce!

Miło nam poinformować, że Greengage Sp. z o.o. reprezentuje markę BENTIAL na Polskim rynku. Poprzez zastosowanie najnowszych rozwiązań i innowacji w dziedzinie dezynfekcji, oddajemy w Wasze ręce produkty BENTIAL eliminujące groźne bakterie, wirusy, grzyby czy roztocza, a także przykre zapachy.
Zapraszamy po więcej informacji o firmie, prezentację produktów i zachęcamy do współpracy!

www.bential.com

Greengage Partnerem grupy LEXIBOOK.

Greengage o września 2019 jest częścią zespołu Grupy LEXIBOOK. Francuski producent elektroniki użytkowej, zabawek i gier edukacyjnych jest europejskim liderem licencjonowanej elektroniki użytkowej pod takimi markami jak Disney, Nikoldeon, Marvel, Universal, Mattel, itp.
Więcej o firmie i produktach można przeczytać tutaj: www.lexibook.com
Zapraszamy do współpracy!

 

Słuchawki HER

Greengage wspiera markę Hër w CEE

Spółka Greengage została wyłącznym reprezentantem niemieckiej marki słuchawek hër na rynek CEE . W 15 krajach zajmujemy się obecnie rozwojem tych wysokiej jakości słuchawek, z których 3% zysków przekazywane jest na organizację ONZ kobiet (UN Women). Słuchawki hër zostały zaprojektowane tak, aby spełnić potrzeby wymagających użytkowników, pasują idealnie do modnego obecnie stylu i wyróżniają się z tłumu. Są lekkie, delikatne i niesamowicie wygodne, a przede wszystkim zapewniają perfekcyjne brzmienie. Słuchawki hër spełniają najwyższe standardy jakości, ponieważ zostały zaprojektowane przez jednego z najbardziej renomowanych europejskich producentów specjalizujących się w technice dźwięku.
Więcej o produkcie można przeczytać na stronie: www.hear-her.com/pl

Razem hër z działamy aktywnie na rzecz równouprawnienia płci i wzmocnienia roli kobiet. #hearher

Memory Dreamer Pillow

Nowość w ofercie Go Travel

Nowość w ofercie Go Travel- doskonała, aktywna poduszka pamięciowa MEMORY DREAMER. Zbudowana ze specjalnej piankią o wysokiej gęstości, błyskawicznie dostosowuje się do kształtu szyi, zapewniając bardziej spersonalizowane dopasowanie. Jej ergonomiczny kształt jest delikatnie zwężany z tyłu, aby zapewnić idealną pozycję spania podczas snu w pozycji pionowej. Dzięki optymalnemu podparciu na szyi, Twoja głowa może opaść swobodnie i wygodnie. W pełni regulowane przednie zamknięcie dodatkowo zwiększa komfort snu, utrzymując głowę i szyję bezpiecznie na miejscu. Zapraszamy!

eScan oprogramowanie antyvirusowe
eScan oprogramowanie antyvirusowe

Wesołych świąt Wielkanocnych !!!!

Życzę Wam, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję. 


eScan oprogramowanie antyvirusowe
eScan oprogramowanie antyvirusowe

Produkty eScan dostępne w morele.net

 

Po raz kolejny miło nam poinformować, iż produkty eScan dla Domu i Małych Firm trafiły do oferty sklepu morele.net. Z ofertą firmy mogą się Państwo zapoznać na stronie www.morele.net - serdecznie zapraszamy !

 

eScan oprogramowanie antyvirusowe
eScan oprogramowanie antyvirusowe

Nasza nowa siedziba

Od marca 2017 roku zmieniliśmy naszą siedzibę, aktualnie można nas znaleźć w Business Link na Stadionie Narodowym Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie. Zapraszamy widoki z naszego biura są niezapomniane.

 

eScan oprogramowanie antyvirusowe
eScan oprogramowanie antyvirusowe

Darmowy antywirus eScan

Wszystkich zachęcamy do skorzystania z możliwości darmowego przeskanowania swojego komputera za pomocą programu antywirusowego eScan. Program można pobrać pod linkiem. Warto sprawdzić czy na waszym komputerze nie ma jakiegoś złośliwego oprogramowania. Życzymy miłego użytkowania.